додати нове оголошення


фільтр оголошень

розсилка
висилати нові оголошення на
ім'я:
email:
кожен день
врахувати фільтр

інформація

 

 

 

Хостинг для сайту

 

Правила користування

Правила публікації оголошень на сайті

Правила користування

Стаючи користувачем сайту безкоштовних оголошень, ви приймаєте наступні умови:

Розміщуючи Ваше оголошення, Ви несете повну відповідальність за його зміст і за можливі наслідки його публікації. Ми не змінюємо зміст оголошень, проте залишаємо за собою право видаляти оголошення недоречного змісту.

Зміст сайту охороняються авторським правом і всіма правами на інтелектуальну власність.

Будь-яка інформація і матеріали, що містяться на сайті захищені авторським правом і є власністю власників сайту або особи, що безпосередньо розміщує інформацію.

Ви не можете копіювати, репродукувати, поширювати, публікувати, займати, зберігати, передавати або використовувати жодну з частин сайту і розміщеної на ньому інформацію в комерційних цілях.

Якщо Ви повідомляєте невірну контактну інформацію або користуєтеся сайтом під чужим ім'ям, ми залишаємо за собою право передачі Ваших даних і персонального коду стороні, що потерпіла, її представникам або юридичній організації.

Інформація, надана на даному сайті, може використовуватися тільки в інформативних цілях. Ми не несемо відповідальності за точність або достовірність наданої інформації. Ми також не беремо на себе відповідальність за ті частини змісту, достовірність якого не підтверджена.

Ми ні за яких умов не приймаємо ніякої відповідальності за розміщення незаконної, загрозливої, образливої, дискредитуючої або непристойної інформації, або матеріалів, що порушують права якої-небудь особи, а також ті, що провокують злочинну поведінку, суспільні безлади або порушення існуючого права.

Ми ні за яких умов не приймаємо ніякої відповідальності за завданого матеріального збитку, а також за втрату даних або права на користування сайтом, викликаних неполадками при використанні або прогляданні сайту і його змісту.

Інформація на сайті підлягає оновленню, і у будь-який момент може стати застарілою.

Сайт може містити технічні неточності і друкарські помилки. Ми не несемо відповідальності за оновлення, а також за неможливість збереження оновленої інформації.

Сайт містить посилання на сайти, що підтримуються третіми сторонами. Такі сайти не підлягають нашому контролю, і ми не несемо відповідальність за зміст (включаючи точність, законність або пристойність) будь-якого представленого сайту або посилань, розміщених на цьому сайті.

Посилання на сайти розміщуються на sbo.com.ua лише для зручності користувачів, що не означає того, що їх зміст схвалений sbo.com.ua. Ми не несемо відповідальності за авторські права будь-якого сайту, посилання на який знаходиться на sbo.com.ua.

Ми не гарантуємо відсутність неполадок і помилок при роботі сайту, а також того, що неполадки будуть усунені. Ви також розумієте, що ми не можемо гарантувати відсутність вірусів або інших деструктивних елементів в завантажених через сайт або доставлених через електронну пошту файлах. Ви несете повну відповідальність за перевірку на наявність помилок в даних, що Вами вводяться і виводяться, а також за підтримку і своєчасне оновлення засобів для відновлення загублених даних, що не мають відношення до сайту.

Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся не:

 • - публікувати або передавати будь-яку незаконну, загрозливу, образливу, непристойну інформацію, або матеріали, що порушують права іншої особи, а також такі, що провокують злочинну поведінку, суспільні безлади або порушення існуючого права.
 • - публікувати або передавати матеріали, що порушують права іншої особи, матеріали, що порушують авторське право, право на торгову марку, або будь-яке інше право на власність, а також запозичувати матеріали, без попередньої згоди законного власника або відповідного представника.
 • - публікувати або передавати будь-які матеріали, що містять віруси і інші деструктивні елементи.
 • - завантажувати будь-який файл, опублікований іншим користувачем, будучи обізнаним або припускаючи, що розповсюдження даного файлу так само є незаконним.

Ви можете використовувати приватну інформацію, доступну на сайті, тільки для зв'язку з користувачем, що помістив оголошення, що цікавило Вас. Ви не можете посилати спам чи зберігати інформацію про користувача без його згоди.

Якщо Ви не хочете отримувати від нас розсилки з комерційними пропозиціями, Ви можете у будь-який момент написати нам на нашу електронну адресу.

Пропозиції співпраці, а також будь-які Ваші пропозиції ми чекаємо за адресою.

Якщо ж Ви не знайшли відповіді на своє питання - напишіть нам.

Ми будемо раді Вам допомогти!

Власники сайту залишають за собою право змінювати зміст цих умов у будь-який момент, і Ваше подальше користування сайтом можливо тільки при згоді з умовами поточної версії правил користування.

Це Ваш сайт, і Ваші пропозиції допоможуть нам його поліпшити.

Правила публікації оголошень на сайті.

Даний сайт призначений для публікації оголошень про продаж, покупку, оренду об'єктів житлового фонду і комерційної нерухомості.

Як приватні особи, так і комерційні організації можуть розміщувати свої оголошення в цьому розділі.

При розміщенні оголошення, будь ласка, пам'ятаєте, що:

 • - оголошення повинне мати максимально докладну інформацію про товар або послугу, які Ви пропонуєте чи шукаєте, тому будь-ласка, заповнюйте всі поля форми
 • - розміщуйте лише один предмет продажу/оренди в кожному оголошенні. Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні велику кількість пропозицій - будь ласка, розміщуйте їх в окремих оголошеннях.

До публікації на нашому сайті не приймаються оголошення, що містять:

 • - пропозиції послуг і товарів, що розцінюються чинним законодавством України як нелегальні
 • - пропозиції продажу медичних препаратів
 • - пропозиції продажу/покупки людських органів
 • - пропозиції продажу/покупки зброї будь-якого вигляду
 • - ненормативну лексику, а також образливі вислови, в т.ч. расистського і релігійного змісту
 • - порнографію
 • - шахрайство, здирництво
 • - заклики до насильства і протиправних дій
 • - дискримінацію по національному, расовому, релігійному, статевому і іншим ознакам
 • - будь-яку незаконну, загрозливу, образливу або непристойну інформацію, чи матеріали, що порушують або роблять замах на права іншої особи, а також такі, що провокують злочинну поведінку, суспільні безлади або порушення існуючого права.
 • - будь-які матеріали, що порушують або роблять замах на права іншої особи, матеріали, що порушують авторське право, право на торгову марку, або будь-яке інше право на власність
 • - будь-які матеріали, що містять віруси і інші деструктивні елементи
 • - будь-який файл, опублікований іншим користувачем, будучи обізнаним або припускаючи, що розповсюдження даного файлу так само є незаконним
 • - оголошень, єдиною метою яких є просування інших інтернет-ресурсів

Публікація Вашого оголошення на сайті відбувається автоматично.

Ми залишаємо за собою право на видалення оголошень, якщо вони не відповідають тематиці вибраних розділів або не відповідають правилам публікації оголошень на сайті.

Надаючи нам свою інформацію, Ви даєте згоду на її зберігання в нашій базі даних.

Ми збираємо і зберігаємо наступну приватну інформацію: електронну адресу, пароль для входу в систему, контактну інформацію, а також іншу інформацію, включаючи IP адреса і стандартну web log інформацію.

Ми використовуємо приватну інформацію наших користувачів для:

 • - надання наших послуг;
 • - підтримки безпечної торгівлі і здійснення нашої політики;
 • - оцінки зацікавленості користувачів в наших послугах і інформування їх про нові послуги;
 • - інформування користувачів про акції і пропозиції на ринку;
 • - інших цілей, про які ми інформуємо користувача

Ми не продаємо і не даємо в оренду приватну інформацію третім сторонам.

Ми можемо розкривати приватну інформацію відповідно до вимог закону і наших правил у випадку, якщо оголошення або будь-яка інша інформація зачіпає права іншої особи, в цілях захисту прав, власності і безпеки користувачів.

Ми також можемо розкривати приватну інформацію:

 • - членам організацій, що допомагають виявляти і запобігати випадкам потенційно незаконної поведінки;
 • - постачальникам послуг, що забезпечують допомогу в інших ділових операціях.

Ми використовуємо широкий діапазон засобів для того, щоб захистити Вашу персональну інформацію від неправомочного доступу і розголошування, але, як відомо, ніщо не ідеальне, і ми не даємо ніяких гарантій.

Ми можемо у будь-який момент внести зміни до вищевикладених правил.

Вони увійдуть в силу через 30 днів, або ж під час розміщення Вами нового оголошення. У випадку, якщо ми або наші корпоративні представники будуть приймати участь в злитті компаній, Ваші персональні дані можуть стати доступні іншій компанії, яка зможе передати її іншим компаніям за умови, що Ваша персональна інформація охоронятиметься відповідно до даних правил конфіденційності.